Ramazan Bayramı dolasıyla İlçemiz Protokolü ile Vatandaşlarımız Kaymakamlık toplantı salonunda bir araya geldi. Bayramla törenine İlçemiz Kaymakamı Mustafa DİNÇ, İlbemiz Belediye Başkanı Mustafa ERDEM, İlçe Öandarma Komutanı Mustafa BEYCUR, İlçe Emniyet Amiri C.Yılmaz TAMTÜRK, Daire Amirleri, İlçemizdeki Siyası Parti  Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Esnaf ve Vatandaşlar katıldı.
 
Kaymakamlığımızda yapılan bayramlaşmada birlik ve beraberlik duygusu ön plana çıkarken İlçemiz Kaymakamı Mustafa DİNÇ, bayramların önemine değinerek; "Bayramlar sevgi, saygı, dostluk, barış ve hoşgörünün hakim olduğu, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı ve bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği kuvvetlendiği günlerdir. İlçe halkımızın Ramazan Bayramını kutlar sağlık ve esenlik içerisinde bir bayram geçirmelerini Allah'tan niyaz ederim." dedi. İlçe Kaymakamlığımızdaki bayramlaşmanın ardından İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığına geçilerek oradaki nöbet tutan porseneller ile bayramlaşıldı.
 
Bayramlaşma programının ardından Kaymakamı Mustafa DİNÇ ve İlçe Jandarma Komutanı Mustafa BEYCUR, Kaymakamlığımız Yazı İşleri Müdürü Vekili Ahmet ASLAN ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Necip CEVHER ile birlikte Şehit yakınları ve Gazileremiz ziyarat edilerek bayramlarını kutladı.
 

 

 


Copyright ©2017 Yenişarbademli Kaymakamlığı Resmi web Sitesi 
Hükümet Konağı kat:3 e-mail: yenisarbademli@isparta.gov.tr Tel :0 246 431 42 00 fax: 44 12